najlepszy sklep zoologiczny

załóż konto zaloguj koszyk

Obsługa
klienta:

pn-pt
8:00 - 16:00

biuro:
885 408 127
magazyn:
605 596 657
hurt i produkcja:
693 889 848

O nas

Firma Champion to bardzo dobrze ugruntowane na polskim rynku zoologicznym przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe.

Nasza firma powstała w 2009r. Początkowo jako firma jednoosobowa - handlowa, z biegiem czasu i z wzrostem zapotrzebowania na produkty zoologiczne wzbogaciliśmy ofertę o produkty własnej produkcji. Produkcja odbywa się wyłącznie na terenie Polski, przy wspólpracy z polskimi rolnikami i przedsiębiorstwami. Champion jest stosunkowo małą firmą, dzięki czemu produkt wytwarzany jest z starannością i oddaniem , przy zachowaniu niskich kosztów mamy możliwość zaoferowania go w atrakcyjnej cenie, co dla klienta jes również bardzo istotne. 

Najważniejszym elementem szerokiej oferty naszej firmy to produkcja różnego rodzaju legowisk, makaronu błyskawicznego, oraz karm dla psów, kotów, ptaków, gryzoni i ryb koi. Produkty Naszej firmy cieszą się dużą popularnością sprzedaży, która dynamicznie i stale wzrasta.

Poza produkcją i sprzedażą własnych wyrobów Nasza firma oferuje, również szeroką gamę towarów pochodzących od czołowych polskich i zagranicznych producentów zoologicznych. Dzięki zaufaniu i długoletniej współpracy możemy Państwu zaoferować bardzo szeroki wachlarz artykułów zoologicznych dostępnych na kazdą kieszeń w standardzie od economy do premium. 

Posiadamy własny transport i mamy utworzonych wiele tras na terenie kraju, którym to rozwozimy nasze produkty do klientów hurtowych i detalicznych. Posiadamy stanowisko handlowe na branżowej giełdzie w Łodzi (pod kasztanami), dzięki czemu mamy stały kontakt z klientem. Jesteśe w stanie dostarczyć towar w czasie 24h od zamówienia, dzięki stałym wysyłką paletowym i kurierskim. Staramy sie by nasze usugi w 100% zadowoliły klienta, a nasz dział handlowy w razie potrzeby rozwiąze każdy problem i wysłucha sugestii.  

Oczywiście Zapraszamy do lektury naszego e-zoologicznego poradnika!

Będziemy starać się o regularne umieszczanie interesujących tematów. Zachęcamy również do składania propozycji tematów przez formularz kontaktowy.




artykuły zoologiczne
Strona internetowa www.e-zoologia.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.e-zoologia.com lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj [X]