najlepszy sklep zoologiczny

załóż konto zaloguj koszyk

Obsługa
klienta:

pn-pt
8:00 - 15:00

biuro:
693 749 644
magazyn:
693 749 644
hurt i produkcja:
693 889 848


Rejestracja nowego konta

W celu rejestracji prosimy wypełnić poprawnie wszystkie pola i zaakceptować regulamin.


Dane osobowe

adres e-mail
hasło (min. 8 znaków)
powtórz hasło
imię
nazwisko
nr. telefonu GSM
kod rabatowy (opcjonalny)
 

Dane do wysyłki

kod pocztowy
miasto
ulica i numer
 

Dane do wystawienia faktury

typ danych
przedsiębiorca konsument

nazwa firmy
NIP
kod pocztowy
miasto
ulica i numer
 

[wymagane] oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Sklepu wraz z Załącznikami oraz Polityką Prywatności wraz z informacją o plikach Cookies i akceptuję ich postanowienia.
[wymagane] oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w formularzu zamówienia wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży ze sklepem internetowym Champion zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w procesie zamówienia (i założeniu Konta Klienta) jedynie w formie i zakresie prawem przewidzianym, zgodnie z ustawodawstwem polskim i unijnym, ponadto zastrzegam możliwość modyfikacji i sprostowania swoich danych osobowych w każdym czasie, a w przypadku rezygnacji z Konta w Sklepie przysługuje mi prawo żądania usunięcia z baz danych osobowych Sklepu. Administratorem danych osobowych jest firma: CHAMPION Roland Witkiewicz (SĄDZIA 25, 64-117 SĄDZIA, NIP: 697-206-48-41, REGON: 301064501). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne założenia konta.
[opcjonalne] oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do otrzymywania Newslettera od sklepu Champion, na który wyraziłem zgodę oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w formularzu rejestracji firmie Champion Roland Witkiewicz w celach marketingowych i wykraczających poza granice wykonania umowy sprzedaży, w szczególności na przetwarzanie tych danych w celach badania preferencji (profilowanie) i poziomu zadowolenia z usługi. Administratorem danych osobowych jest firma: CHAMPION Roland Witkiewicz (SĄDZIA 25, 64-117 SĄDZIA, NIP: 697-206-48-41, REGON: 301064501). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi newslettera.
 
 

artykuły zoologiczne
Strona internetowa www.e-zoologia.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.e-zoologia.com lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]